Prezenty dla gości weselnych – Ślub

Najfajniejszy dzień w życiu <3

Jest taki miły zwyczaj żeby kupować drobne prezenty dla gości weselnych. Zwyczaj ten jest coraz bardziej popularny w Polsce. Czasem ciężko wymyślić jakiś oryginalny prezent, który ma sens i każdemu przypadnie do gustu. W tym celu świetnie sprawdzają się nasze magnesy na lodówkę. W kwestii takich podarunków są dwie główne szkoły obdarowywania gości.Możecie zamówić u nas specjalne magnesy na lodówkę upamiętniające wasz ślub. Takie magnesy będą miały wasze imiona i datą zawarcia ślubu. Możecie też wybrać sobie ze sklepu magnesy kojarzące się z konkretnymi gośćmi. To pokaże, że dobrze ich znacie i wiecie co ich ucieszy.

Każda z tych metod ma swoje plusy i minusy więc zależy głównie od tego jaki macie pomysł jako Państwo Młodzi. Magnes z datą ślubu będzie przypominał bliskim o waszej rocznicy. Dobrany indywidualnie magnes, będzie za to radował gości tym, że o nich pomyśleliście i wybraliście coś specjalnie dla nich. Decyzja należy do was, bo w końcu to WY bierzecie ślub i to Wasz pomysł jest tu najważniejszy <3 Magnesy ze wzorami odmętów absurdu dostępne są od ręki w sklepie, a jeśli chcecie obrazek indywidualnie stworzony na wasze potrzeby, to piszcie do nas na adres: sklep@odmetyabsurdu.pl – Nie naliczymy dodatkowej opłaty za projekt, jeśli magnesów jest minimum 50 sztuk.

A może chcecie bardziej oryginalne prezenty dla gości?

A może coś innego z naszego sklepu przypadnie wam do gustu jako ślubny prezent? Może przypinki, albo pocztówki? A może jeszcze coś innego? Czy jest coś o czym marzycie na prezenty dla waszych gości, a nie ma tego jeszcze w naszym sklepie? Śmiało piszcie o swoich pomysłach, bo w Odmętach Absurdu wszystko jest możliwe do realizacji!

Możecie też zamówić jako prezenty dla swoich gości magnesy w kształcie serca, a nawet grafik na zaproszenia ślubne, etykiety, menu, albo do księgi pamiątkowej. A łasuchom polecam szczególnie weselne odmętowe cukierki krówki. Cukierki krówki z odmętowymi obrazkami to coś do czego od dawna się przymierzam, bo czyż to nie jest idealna kombinacja? Coś dla ciała, coś dla ducha <3 Jak ciastko z wróżbą, tylko takie bardziej artystyczne <3 A kto nie lubi ciastek z wróżbą <3