PRZEDSPRZEDAŻ: Zdzieraka, Terminarza i Albumu z obrazkami Odmętów Absurdu!

Kochane Istoty! ❤️

Szukacie DOBREGO jak pierogi prezentu pod choinkę?? Czegoś co jest lepsze nawet od czekolady i bardziej satysfakcjonujące od ciastek, a w dodatku można TO dać każdemu niezależnie od wieku i zainteresowań?

Mamy coś takiego! ☺️

Do końca listopada trwa PRZEDSPRZEDAŻ kalendarza Zdzieraka, Terminarza oraz Albumu z obrazkami Odmętów Absurdu, dlatego warto się pośpieszyć!

Kalendarz ZDZIERAK ❤️

To coś co będzie nieść radość każdego dnia nadchodzącego roku 365 kartek do zrywania – jeden obrazek na każdy dzień roku! W tym roku kalendarz ZDZIERAK ma piękny stojak i dlatego można postawić go na biurku lub zawiesicie na ścianie i aż cztery okładki do wyboru! Obrazki są zabawne, motywujące, czasem refleksyjne, nie mówiąc już o tym, że zrywane karteczki można zachować, użyć do czegoś, albo podrzucić drugiej osobie i tym sposobem szerzyć dobro dalej!

TERMINARZ ❤️

Czyli coś co pozwoli Wam pamiętać o wszystkich Waszych ważnych sprawach! Piękna twarda okładka, funkcjonalne planery, ponad 40 małych i 12 dużych odmętowych obrazków! Świetna rzecz dla wszystkich, którzy lubią mieć rzeczy zaplanowane i zapisane! Jest w nim naprawdę dużo dodatkowego miejsca na wszelkie notatki dlatego warto go mieć!

ALBUM ❤️

Prawdziwe cudo! Album Odmętów nigdy jeszcze nie wyglądał tak szlachetnie! Matowa czarna okładka, skrywa 124 grafiki wydane na miłym w dotyku papierze. Zawarte w nim obrazki nie pokrywają się w żadnej części z obrazkami zawartymi w dwóch poprzednich albumach. Idealny prezent dla prawdziwego fana, ale też dla Istot, które jeszcze nie znają Odmętów Absurdu.

Do każdego terminarza, albumu i zdzieraka, kupionego w przedsprzedaży, otrzymasz GRATIS trzy odmętowe pocztówki oraz DARMOWĄ WYSYŁKĘ!

Miłego Odmętowania!