Premiera komiksu „Być jak wszyscy”

Po długim oczekiwaniu i wielu perypetiach wydałam w końcu komiks “Być jak WSZYSCY”! Jest on bardzo pozytywną, podnoszącą na duchu opowieścią o szukaniu swojego miejsca w świecie i o tym czy warto być SOBĄ i dlaczego. Mam do niego wiele ciepłych uczuć, po pierwsze dlatego, że temat jest bliski mojemu sercu, ale też dlatego, że  komiks powstał w ramach 24 godzinnego maratonu komiksu w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu. Polscy rysownicy spotkali się tam by w 24 godziny narysować 24 plansze komiksu na zadany temat. Którym w tamtym roku była INNOŚĆ. To było wielkie wyzwanie i wspaniała zabawa! Myślę, że czytając go będziesz się bawić tak samo dobrze jak ja bawiłam się rysując go. Możesz już dostać go w sklepie!

Odnajdź siebie!

Jest to komiks który osobiście wyjątkowo sobie cienię ze względu na jego tematykę. Wszyscy bywamy zagubieni a śmieszny stworek pragnący desperacko być jak inni obnaża jakąś naszą wewnętrzną potrzebę akceptacji.

Myślę, że wielu z nas zagubiło się w tej podróży, zapomnieli kim i po co chcieli być i co robić i czasem warto sobie o tym przypomnieć, że nasze życie jest NASZE i to NAM się ma podobać i że cokolwiek zrobimy nigdy nie spodoba się to wszystkim, ale też na pewno spodoba się komuś a najważniejsze, żeby podobało się NAM, bo to w końcu NASZE ŻYCIE <3

Pamiętajcie, że jesteście WYSTARCZAJĄCY tacy jacy jesteście! Pamiętajcie, że warto się KOCHAĆ niezależnie od okoliczności, nawet wtedy, gdy nie wszystko nam wychodzi. Nie musimy dawać sobie rady, nie musimy osiągać i ciągle się ścigać. Czasami po prostu warto ŻYĆ i być SZCZĘŚLIWYM <3

A szczęście nie zależy od naszych sukcesów i ciężkiej pracy. Szczęście leży w naszych głowach. Można być szczęśliwym chociaż nie wszystko poszło dobrze. A można nie być szczęśliwym nawet wtedy kiedy wszystko się udaje. Warto pielęgnować swoją miłość własną i swoje szczęście i warto podążać za marzeniami. Nawet jeśli tylko my je rozumiemy, a resztą świata jest zadziwiona naszym wyborem.