Opis
Udany dzień powinien być okraszony odpowiednią dawką dobrego humoru. Niełatwo byłoby znieść absurdy tego świata, gdyby nie dystans i nutka ironii.
Wszystkie te elementy zawiera w sobie odmętowa poduszka z wymowną grafiką i hasłem „Zrobiłem co mogłem. Resztę zepsuję jutro”. Wszak nie zawsze najważniejszy jest efekt – liczą się także starania.
Starasz się poprawiać humor nie tylko sobie, ale i bliskim sercu Istotom? Obdaruj je od czasu do czasu odmętowymi gadżetami, a na pewno odwdzięczą się uśmiechem i radosnym uściskiem wszystkimi mackami.
Wskazówki techniczne:
Wymiar poduszki to 40x40cm.
Wykonana z przyjemnego materiału – 100% bawełny.
Lubisz mieć wszystko czarno na białym? A może na różowym lub błękitnym? Poduszki dostępne są w różnych kolorach.

![Poduszka "Zrobiłem co mogłem. Resztę zepsuję jutro" #385 [2]](https://odmetyabsurdu.pl/wp-content/uploads/2021/03/czarna-2.png)
![Poduszka „Chcę uprawiać z tobą SEN" #9 [2]](https://odmetyabsurdu.pl/wp-content/uploads/2020/02/biala-4-pdf.jpg)
![Album Odmętów Absurdu nr 1 [1]](https://odmetyabsurdu.pl/wp-content/uploads/2020/01/album1-300x300.png)
![Poduszka "a co jeśli pewnego dnia dorosnę?" #10 [2]](https://odmetyabsurdu.pl/wp-content/uploads/2020/01/rozowa-2-300x300.png)